Wprowadzenie

Wprowadzenie

Fascynują nas możliwości internetu. Internet jest globalnym narzędziem różnorodnej komunikacji, oraz ogromnym źródłem wiedzy niemalże na każdy temat. Oczywiście ma on też swoją ciemną stronę, ale to co znajdziemy w sieci zależy od nas samych oraz od szerokiej społeczności tworzącej najróżniejsze serwisy internetowe.

Stojąc po jasnej stronie mocy chcemy (i robimy to) budować zawartość internetu. Prowadząc swoją działalność, chcemy jednocześnie umożliwić każdemu zaistnieć w sieci. Chcemy pokazać, że to nie takie trudne jak się wydaje i że nie trzeba wydawać na to majątku. Poświęcając trochę czasu na naukę i przygotowania można nawet zrobić to we własnym zakresie.

Jesteśmy zwolennikami rozwiązań otwarto-źródłowych. Społeczność Open Source dzieli się swoimi osiągnięciami za dość nie wysoką cenę - wystarczy wspomnieć o autorach materiałów, które się wykorzystuje. Pozwala to znacznie zminimalizować koszty uruchomienia i użytku najróżniejszych aplikacji (np.: własna chmura, narzędzia DevOps, systemy IoT, usługi komunikacyjne).

Rozpoczynając nowy projekt lub współpracę z przedsiębiorcami stawiamy na minimalizację kosztów. W zależności od potrzeb klienta proponujemy takie rozwiązania jak:

Prawa własności

Wykorzystywane na naszej stronie obrazy pochodzą głównie z darmowych źródeł takich jak Unsplash lub Vecteezy. Wszelkie treści są pisane przez nas osobiście i są własnością wskazanych autorów. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez wiedzy autorów jest zabronione. Natomiast hotlinkowanie postów jak najbardziej wskazane ;)

Polityka prywatności

Strona korzysta z coockies w celu optymalnej prezentacji treści czytelnikowi. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zmodyfikuj ustawienia swojej przeglądarki.

Wszelkie dane osobowe przekazane nam w formularzu kontaktowym nie są przechowywane nigdzie poza naszą listą kontaktów i wykorzystywane są jedynie do prowadzenia korespondencji z nadawcą. Newsletter obsługiwany jest przez MailChimp. Chat obsługiwany jest przez Tidio.